Láska, ženy a sex na dovolené?

Sexuální turistika označuje druh cestování, které má za cíl vyhledávání sexuální aktivity. Sex na dovolené může být vnímán jako sexuální zpestření života, ale může být provozován i za peníze. Není žádnou novinkou, že muži, ale i ženy každoročně za novými sexuální zážitky za hranice vyráží. V posledních letech, žen, které si na dovolené chtějí užít sex s cizím partnerem, dokonce přibývá.
žena v červeném
Zajímá vás takovéto téma? Které destinace jsou pro sexuchtivé ženy vhodné?
A na co si dát při tomto povyražení pozor?
Sexuální turistika se u žen, oproti mužům dost liší. Muži na dovolené využívají služeb prostitutek a erotických klubů. Ženy, které cestují do exotických destinací za účelem sexu také využívají jistou formu prostituce, ovšem nepostupují přímočaře. Vhodného partnera, pro tento účel si ženy vyhlédnou v baru, nebo na pláži takříkajíc „náhodou“, i když samozřejmě o žádnou náhodu ve skutečnosti nejde. A pak si svého nového milence vydržují. Odměnou za skvělé sexuální zážitky jsou večeře, diskotéky, dárečky a jiné bonusy. 

Pokud hledáte skutečně exotická místa pro ženský sexturismus, pak jako ideální destinace jeví například Bali, Mexiko, Barbados nebo Dominikánská republika. Nesmíme však zapomenout ani na Egypt, Turecko, nebo Tunisko. Ovšem ani Chorvatsko, Itálie nebo Španělskonejsou k zahození. Mnoho žen, které si chtějí dovolenou okořenit pořádnou dávkou sexu, je také rády vyhledávají. Tyto zemně jsou totiž blízko a krásných temperamentních opálených mužů, které nabízejí sexuální služby se zde najde dostatek!
Na co si dát pozor
I když se dovolená s vášnivým partnerem může proměnit v romantiku, pochopení a sex si užíváte jako nikdy předtím, rozhodně nepodléhejte momentálnímu okouzlení. Může se stát, že vás nový partner bude přesvědčovat o své neskutečně velké lásce a vy jste pro něj ta jediná pravá.
Ovšem, i když prožíváte svůj sen a vše může zdát, jako ideální stav, mějte se na pozoru a ihned se nevrhejte do vážného vztahu a unáhleného sňatku. I když to nemusí být vždy pravda a z vašeho nového vztahu se vyvine láska na celý život, většinou to tak není. Tito „plážoví“ milenci se totiž placeným sexem, a tedy prostitucí vlastně živí a vy jste pro něj jen „klientka“. Potom z vás takový „sňatkový podvodník“ může tahat peníze a slibovat nesplnitelné. Mohla byste se pěkně napálit a bohužel byste nebyla jediná. Pokud si opravdu chcete na dovolené užívat sex plnými doušky, směle do toho.
milenci a Silvestr
Opravdu by mělo jít jen o sex!
Rizika dovolenkového sexu
Největším rizikem jsou samozřejmě pohlavní choroby. Použití ochrany je naprostým základem. Odborníci doporučují vyvarovat se při sexu s neznámou osobou také líbání či orálnímu sexu. Spousta pohlavně přenosných i jiných chorob se totiž přenáší nejen samotným pohlavním stykem, ale i slinami.
Sexuální turistika je rozhodně riskantním dobrodružstvím, a proto nikdy nezapomínejte na opatrnost.

Láska, ženy a sex na dovolené?
Ohodnoťte příspěvek